fbpx
Loading...

Halo Halo


Локація: Дніпро, Україна
Площа: 120м.кв
Автори проекту: Захарченко Анастасія, Акопян Гор, Жатько Юлія

Проект інтер’єру квартири для дуже красивої сім’ї з двома дітьми. За їх побажанням ми створили яскравий і еклектичний інтер’єр, в якому змогли подружитися дуже сучасна кухня і ліпний камін, яскраво синій диван і зелена сидушка в передпокої.
Кухня – строга і мінімалістична, вона урівноважуватиме досить яскравий і наповнений інтер’єр. На фартусі – мозаїка Bisazza Halo – Halo, яка колеться вручну, а її графічний прінт придуманий італійським дизайнером Паолой Навоне. Стільниця з цілісного масиву дерева додасть тепла і натуральності чорним меблям. Чорно-біла плитка на підлозі – одне з побажань сім’ї – зв’язує коридор і кухню, ми взяли дрібний малюнок, щоб при великій площі плитка не привертала на себе багато уваги.
Створити камін в сучасній квартирі не так просто, але за допомогою гіпсу, міді і свічок вийшла правдоподібна імітація, доповнило цю композицію антикварне дзеркало і етнічний декор.
У спальні батьків є окремий санвузол з душем і робоче місце за гіпсокартоновою перегородкою. Стіна за ліжком декорована дерев’яними панелями.
Також є дві дитячі кімнати. Для дівчинки доросліша, із зручним робочим столом, місцем для читання і великою вбудованою шафою. У кімнаті хлопчика в ніші облаштовано дворівневе ліжко, на другому ярусі якої можна грати або запрошувати друзів ночувати…також є грифельна стіна для малювання і стіна для скелелазіння.
1 1 - Halo Halo

2 1 - Halo Halo

3 1 - Halo Halo

4 1 - Halo Halo

5 1 - Halo Halo

6 1 - Halo Halo

7 1 - Halo Halo

1 1 1 - Halo Halo

2 2 - Halo Halo

3 2 - Halo Halo

4 2 - Halo Halo

5 2 - Halo Halo

1 2 - Halo Halo

2 3 - Halo Halo

3 3 - Halo Halo

4 3 - Halo Halo

2 1 1 - Halo Halo

3 View01 - Halo Halo

3 View02 - Halo Halo

3 4 - Halo Halo

1 3 - Halo Halo

2 4 - Halo Halo

3 5 - Halo Halo

4 4 - Halo Halo

5 3 - Halo Halo

6 2 - Halo Haloджо и вика - Halo Halo