fbpx
Loading...

ДЖИЛЛЕНХОЛ


Локація: Дніпро, Україна
Площа: 68 кв.м.
Автори проекту : Настя Захарченко, Тома Подолянко, Гор Акопян

У цього інтер’єру є характер, він “простий” і “складний” одночасно, в ньому немає класичних композицій. Такий інтер’єр неначе зібраний самим хазяїном за декілька років.
Ми намагалися досягти затишку класичних американських інтер’єрів, але в сучасному контексті – за рахунок шкіряного рудого дивана, темних кольорів, килима з рогожки, столу зі спила дерева. Також тут відсутній білий колір, стіни і стеля забарвлені в сіро-бежевий, щоб уникнути сильних контрастів і зробити атмосферу більш затишною і такою, що допомагає розслабитися. Велика кількість рослин, теплого дерева, відкритих полиць для книг і вина урівноважена лінійною геометрією панелі за телевізором, мінімалістичною кухнею, строгою і елегантною люстрою Delta Light над островом. Приміщення спалень дуже маленькі, але в головній спальні вийшло зробити окремий гардероб за розсувною дерев’яною панеллю.
У квартирі один санвузол площею 5.56 м.кв, але в нім вдалося розмістити ванну і душову кабіну, шафу для пральної машини. Під умивальником у висувних ящиках схований кошик для білизни. У обробці використана плитка двох кольорів – з текстурою дерева і сіра кам’яна. Світильники індивідуального виробництва перед дзеркалом зручно освітлюють особу для макіяжу.

Подивитися звіт про поїздку до Італії на фабрику змішувачів і аксесуарів для ванних кімнат можна
тут.