fbpx
Loading...

For you & me


Локація: ЖК Панорама, Дніпро, Україна
Площа: 88 м.кв.
Призначення: приватні апартаменти
Автори проекту : Настя Захарченко, Тома Подолянко

Інтер’єр цієї квартири створений для молодої сім’ї, яка цінує функціональність і сучасність, а також тепло і затишок справжнього будинку.
Для досягнення візуальної виразності в інтер’єрі ми використали багато відтінків, але усі приглушені і різні по теплоті. У холодний сіро-зелений колір пофарбований об’єм санвузла і гардеробу, в який вбудовані місткі книжкові полиці. У довгому ряду шаф в теплому дереві передбачено місце для бойлера, пральної і сушарної машини, що дозволило звільнити місце в санвузлі. Світлий однотонний паркет з тонкими плашками добре контрастує з темним текстилем штор, дивана і килима. На стіні за телевізором приголомшлива плитка CeramicaBardelli також поєднує в собі геометрію і стриманий колір.
Дизайн кухні дуже мінімалістичний, навісні білі шафи майже непомітні на білій стіні. Робоча зона об’єднана з обіднім столом і барной стойкою, сидячи за якою можна насолоджуватися прекрасним видом на річку Дніпро. Вбудована побутова техніка зібрана у блок, що окремо стоїть, щоб приховати між собою колону, що виступає. У інтер’єрі спалень, на акцентних стінах ми застосували шпалери Arte з графічним малюнком, в їх основі шар поролону, за рахунок чого вони виглядають дуже рельєфно, а також виконують звукоізоляційну функцію. У санвузлі чорна плитка на стіні повторює малюнок шпалер в спальнях. Раковина і ванна об’єднані мармуровою стільницею і дерев’яною обшивкою, що додає тепла в чорно-білу гамму інтер’єру.
Ще один наш проект – WHITE BREATH