fbpx
Loading...
3.Intelligence interior design tobiarchitects architect 1 1000x666 - 88 КВ.МЕТРІВ СВОБОДИ І КОМФОРТУ

88 КВ.МЕТРІВ СВОБОДИ І КОМФОРТУ

До нас звернулася молода пара з метою створення житла для себе, дизайн якого б викликав відчуття свободи і комфорту. Квартира знаходиться в житловому комплексі IQ House.
МДо нас звернулася молода пара з метою створення житла для себе, дизайн якого б викликав відчуття свободи і комфорту. Квартира знаходиться в житловому комплексі IQ House. Ми запропонували концепцію інтер’єру вільного відкритого простору, в якому вдало поєднуються затишна вітальня, де можна проводити час з друзями або сам на сам, сучасна кухня, де готуватиметься найсмачніша й ароматніша їжа, і ефектна зона їдальні. Для дизайну вітальні, наша студія приготувала особливий настрій і відтінки в інтер’єрі, тому вийшло щось неймовірне. Монохромна колірна гамма і м’яке розсіяне освітлення з вікон, тепле світло з підсвічування над кухнею і їдальнею – створює гармонію і особливу атмосферу інтер’єру вітальні. У дизайні кімнати колірний тон обробки вирішили зробити в кольорах темного дерева і додали акцентів в хромованих елементах кухні і світлих 3d панелей.
У центральному об’ємі квартири розмістили – гардероб, кухонні модулі і велику ванну кімнату . Ще в двох зонах квартири вирішили пограти з контрастними кольорами в інтер’єрі. Такими зонами стали спальня і кабінет. Окрім цього нашу пару в спальні чекав справжній сюрприз – темний скляний об’єм гардеробу з теплими променями підсвічування.

Справжній Intelligence дизайн.

Посилання на статтю – Intelligence