fbpx
Loading...
2.Free Apartmentinterior design tobiarchitects architect 1000x666 - ВІДКРИТІСТЬ, МОЛОДІСТЬ, СВОБОДА.

ВІДКРИТІСТЬ, МОЛОДІСТЬ, СВОБОДА.

Саме такий дух необхідно було передати при проектування дизайну цих апартаментів. Невеликі за розміром, але вільні за настроєм і призначені для здачі в оренду.
Free Apartment – ідеальні для відкритих, сміливих молодих людей готових до відкриття нових можливостей простору.
Ідея полягала в тому, щоб створити відкритий простір і вписати в нього зону відпочинку і кухню – студію. Розмір квартири підштовхнув відійти від звичного функціонального зонування спальні. Ми не стали створювати окремо місце під неї, а навпаки зробили відкритою і доступною. Таке рішення в дизайні дозволило організувати оригінальний простір, який, звичайно ж додав нових можливостей в квартирі. Для зорового збільшення квартири, вирішили створити у світлих тонах і розставити акценти за допомогою елементів обробки і текстилю.
Для того, щоб не відходити від загальної колірної гамми апартаментів, підбирали меблі так, щоб вони вдало поєднувалася. Було обрано відтінки темного горіха.
Кухню, щоб максимально не захаращувати і не відділяти від основної частини квартири, вирішили зробити відкритою не лише в розрізі простору, але і для спілкування.
 

У сучасному світі при великій кількості гаджетів, іноді упускаємо головне – це спілкування між собою. У цьому дизайні ми втілили бажання молодих, відкритих людей насолоджуватися кожною хвилиною знаходячись один з одним і реалізовувати свої мрії.

Посилання на статтю – Free Apartment