fbpx
Loading...
2.RENT ME interior design architect tobiarchitects 1000x667 - ОРЕНДУЙ МЕНЕ

ОРЕНДУЙ МЕНЕ

Той випадок, коли завдання дизайну бути комфортним і затишним для усіх. Необхідно було створити такий інтер’єр, який би кричав – RENT ME.

Таке незвичайне завдання стояло перед нашою студією. Квартира передбачалася під здачу, і це створювало нові виклики перед нами. Як створити такий інтер’єр, щоб знайшов відгук у багатьох людей і був близький кожному, хто його побачить. Дизайн такої квартири повинен сподобається з першого погляду, і бути комфортним для тих, хто орендуватиме.
Ми знайшли рішення. Як характери двох людей різні між собою, але об’єднуючи різні риси, прекрасно живуть один з одним. Так і ми поєднали різні елементи декору і меблів з різних стилів в один інтер’єр. Використали білосніжну сучасну кухню, з оригінальними бетонними світильниками і етнічними стільцями. Таке поєднання підходить і для прибічників білих кухонних меблів і додало перчинки за допомогою елементів декору і предметів дизайну.
У чому полягала ідея спальні, створити лаконічною і виразити через елементи її характер. М’який текстиль врівноважений брутальною стелею, як інь і янь доповнюють один одного і притягують і створюють особливий настрій в спальні.
У кожній із зон квартири постаралися створити особливий простір, по цьому передпокій відокремили стіною з двома симетричними отворами. Простір, який утворився в результаті такого експерименту, вирішили використати під картину і дизайнерську лавку з деревом.
Оскільки площа квартири 80 кв.м, вирішили в дизайні зорово збільшити об’єм. Для цього пофарбували задню поверхню в передпокої в сіро-зелений тон і додали елементів декору і текстилю в такому ж тоні.
 

За допомогою предметів дизайну і декору, які відбивають характер квартири, ми змогли торкнутися рис вдачі людей, які орендували або орендуватимуть квартиру. Кожен зможе знайти для себе те, що торкнеться душі.

Посилання на статтю – RENT ME