fbpx
Loading...
3.LOOKING AT DNIPRO interior design architect de tobiarchitects 1 1000x667 - АПАРТАМЕНТИ З ВИДОМ НА ДНІПРО

АПАРТАМЕНТИ З ВИДОМ НА ДНІПРО

Вид на воду завжди заспокоює. Якщо з вікон відкривається прекрасний вид на річку – це не можна не використати, якщо до того ж річка – Дніпро.

Нашою студією реалізований ще один проект для апартаментів площею 105 кв.м., він дістав назву – LOOKING AT DNIPRO.

Вид, що відкривається з вікна мав на увазі панорамні вікна для хорошого огляду. Такі великі вікна ловлять кожен промінь світла і тепла і наповнюють простір. При створенні дизайну інтер’єру, вирішили використати можливості простору і світла, так прийшла ідея створити лаконічний інтер’єр. Якщо декількома словами описати лаконічний інтер’єр, то він виражається через конкретні елементи в дизайні. Одним з таких елементів дизайну стала кухня, яка “відірвана” від підлоги. Таке не звичайне рішення дозволило надати відчуття легкості і легкості як зоні кухні, так і інтер’єру. Ще одним таким елементом інтер’єру стала перегородка між передпокоєм і іншою частиною апартаментів. Виконана з дерев’яних рейок з просвітами, завдяки особливостям такої конструкції її можна використати не лише в декоративних цілях.
 

Завдяки особливостям лаконічного інтер’єру можна виразити характер і стосунки власника такого простору через предмети дизайну. Такий інтер’єр має свою особу і є продовженням людини.

 

Посилання на статтю – LOOKING AT DNIPRO

10.LOOKING AT DNIPRO interior design architect de tobiarchitects 1 830x553 - АПАРТАМЕНТИ З ВИДОМ НА ДНІПРО

LOOKING AT DNIPRO